чому ми

Ми знаходимося на Французькому бульварі, в наймальовничішому районі міста поблизу моря , неповторному по своїй красі і архітектурній різноманітності . Безпосередня  близькість моря, тінисті алеї  акацій і каштанів , прекрасні особняки, прикрашені витими ажурними  решітками  зробили   Французький бульвар одним  з улюблених місць відпочинку.

5 окремих банкетних залів, місткістю від 10 до 250 персон. У нас досить місця і для банкету і для танців в одному залі.

Тільки Ви і Ваші гості:
У Вашому розташуванні  власний зал на усе свято з окремим входом – Вам ніхто не заважає . Оренда залу  оплачується  тільки після 02:00.

Час і закінчення заходів плануєте Ви самі.

Ми професіонали: більше 25 років на ринку. Дуже досвідчений і ввічливий персонал, проявляє увагу до ваших щонайменших прохань. До кожної урочистості підходимо індивідуально, прагнемо врахувати усі побажання гостей.

Організуємо простір і зробимо найоптимальніше для Вас розсадження.

Організуємо будь-який захід «під ключ». Різні варіанти банкетного меню.

Ми разом з вами складемо ідеальне меню для вашого свята.  До складу меню якості блюд і сервіровці столів в ресторані відносяться украй відповідально. У нас працює своя команда кухарів під керівництвом досвідченого шеф – кухарю, яка готова виконати будь-який каприз замовника. Банкетна служба пропонує велике меню, яке може бути доповнене різними блюдами з урахуванням смаків і переваг хазяїв урочистості і їх гостей.

Ми організовуємо для Вас:
Банкет
Весілля
Виїзний  розпис біля моря
День народження
Тематичні вечірки з шоу –  програмою
Дитячі свята з розважальною програмою
Випускний вечір
Корпоративні заходи
Презентації
Кейтеринг
Проведення заходів на відкритій терасі

Ми добрі: У нас немає пробкового збору. Ви можете привезти свій алкоголь, безалкогольні напої ,делікатеси, торт.

Ми комфортні: У нас неймовірна атмосфера будинку, затишку і турботи.

Ви і Ваші гості залишаться задоволені – в цьому Ви можете не сумніватися! Приходьте у гості і отримуйте відповіді на усі питання, що хвилюють Вас, з перших вуст!